Szczegóły Data Czas Liga Sezon Kolejka 5 grudnia 2023r. g.15:30 Śląska Liga Juniorek 2023/24 10 WynikiDrużynaWynik1 połowaWynikPogoń 1945 Zabrze3719ZwycięstwoZgoda Ruda Śląska198Przegrana Pogoń 1945 ZabrzeZgoda Ruda Śląska 5 grudnia 2023r. 37 – 19 Pełny czas bez dogrywki Miejsce wydarzenia Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406 Wolności 412, Zabrze, Polska Pogoń 1945 Zabrze # Zawodnik […]
Pogoń 1945 Zabrze — Zgoda Ruda Śląska
Szczegóły
Data | Czas | Liga | Sezon | Kolejka |
---|---|---|---|---|
5 grudnia 2023r. | g.15:30 | Śląska Liga Juniorek | 2023/24 | 10 |
Wyniki
Drużyna | Wynik | 1 połowa | Wynik |
---|---|---|---|
Pogoń 1945 Zabrze | 37 | 19 | Zwycięstwo |
Zgoda Ruda Śląska | 19 | 8 | Przegrana |
Pogoń 1945 ZabrzeZgoda Ruda Śląska
37 - 19Pełny czas bez dogrywki |
Miejsce wydarzenia
Zabrze, Hala Widowiskowo Sportowa Pogoń, ul. Wolności 406 |
---|
Wolności 412, Zabrze, Polska |
Pogoń 1945 Zabrze
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kciuk Wiktoria | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Mynarek Magdalena | Rozgrywająca | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Marcinek Wiktoria | Rozgrywająca | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szaruga Nicola | Skrzydłowa | 1 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Grzegorzewska Kinga | Rozgrywająca | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Ostenda Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Bochaczyk Kinga | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gardian Natalia | Kołowa | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Pietkiewicz Martyna | Rozgrywająca | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szymańska Emilia | Skrzydłowa | 1 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dubiniak Aleksandra | Bramkarka | 1 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Bałazy Emilia | Kołowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kurasz Julia | Brak | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szczygieł Karolina | Rozgrywająca | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Przybylska Eliza | Rozgrywająca | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
Borkowska Martyna | Bramkarka | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 16 | 51 | 38 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Trener A: Niewiadomska Anna
Trener B: Kmieć Michał
Zgoda Ruda Śląska
# | Zawodnik | Poz. | Me | Pkt | Br | ŻK | 2m | CzK | KD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czakon Alicja | Skrzydłowy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dera Oliwia | Rozgrywająca | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Gontarek Justyna | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Jaśkiewicz Wiktoria | Rozgrywający | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Kot Wiktoria | Rozgrywająca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Nocoń Magdalena | Bramkarka | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Szewczyk Oliwia | Skrzydłowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Trocer Nikola | Skrzydłowa | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Trytko Małgorzata | Kołowy | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Tukaj Maja | Kołowa | 1 | 5 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
Wiercińska Vanessa | Rozgrywająca | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Woźniakowska Natalia | Skrzydłowa | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Łącznie | 9 | 27 | 19 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Trener C: Józef Szmatłoch
Sędziowie
Sędzia Główny | Sekretarz |
---|---|
Herrmann Wiktoria (Świętochłowice) Poloczek Kamil (Dąbrowa Górnicza) | Majka Marek (Gliwice) |